extra-img

YER BAKIM ürünleri

 • Fullex Otomatlar İçin Genel Temizlik Maddesi

  Ahşap yüzeyler hariç suya dayanıklı tüm yüzeylerin temizliği ve bakımı içindir. Havayolları ve metroların, alışveriş merkezlerinin, çok amaçlı salonların düzenli temizliği için ideal bir temizlik ve bakım ürünüdür. Temizlik makinelerinin yüksek hız ayarında inatçı kirleri bile hızla söker. Köpük yapmaz. Antistatik etkiye sahiptir.
 • Fullex Kristalize Mermer Cilası

  Mermer, traverten, karo taş gibi kalsiyum karbonat içeren zeminlerin cilalanması için idealdir. Yüzeye nüfuz ederek sert, çizilmeyen, parlak, pürüzsüz ve kaymayan bir zemin oluşturur. Çok dayanıklıdır.
 • Fullex Polimer Cila

  PVC, linolyum, elastomer (kauçuk) gibi metaryallerle kaplanabilen tüm zemin tiplerine uygundur.
 • Fullex Kir Ve Cila Sökücü

  Yüksek kir, yağ ve cila sökme gücü vardır. Eski cilanın yanı sıra inatçı lekeleri hızla ve kolaylıkla temizler. Ayrıca fabrika zeminlerindeki ağır kirlerin (lastik izleri vesaire) yüksek devirli temizlik makineleri yardımıyla etkili sonuçlar verir. Köpüğü ayarlıdır.
 • Fullex Ahşap Yüzey Temizleyici

  Parkeler, ahşap mutfak dolapları, ahşap merdivenler, ahşap kapı ve pencere pervazları gibi silinebilir tüm yüzeyler üzerindeki kiri ve lekeyi temizler. Ahşabın doğal parlaklığını korur. Dayanıklılığını arttırır. Sabun bazlıdır.
 • Fullex Genel Alanlar İçin Asidik Temizleme Maddesi

  Her türlü taş ve fayans yüzeylerde katmanlaşmış kireç,kükürt gibi inorganik bileşiklerin temizlenmesinde kullanılan kuvvetli asidik bir üründür.Özellikle termal spa havuzlarında fayansların temizliğinde çok etkilidir.
 • Fullex Cilalı Yüzey Temizleme Maddesi

  Her türlü cilalı yüzeyin bakımı için kullanılır. Kullanımı kolay ve pratiktir. Köpüğü ayarlıdır. Uygulandığı zeminin cila süresinin uzamasına yardımcı olur. Hoş kokuludur.
 • Fullex Antistatik Toz Toplama Maddesi

  Her türlü yüzeyde biriken toz partiküllerinin mıknatıs etkisiyle orlon mop ile toplanmasını sağlar.Özellikle cilalı yüzeylerde dayanma süresini uzatmak için,FX Mop ile rutin toz toplama işlemi yapılmalıdır.
 • Fullex Köpük Kesici

  Yüksek basınçlı temizlik makinalarının haznelerinde oluşan köpüğü kesmek için kullanılması zorunludur.Makinaların motorlarının korunması,yansımasını engellemek için emiş tanklarına konulması gerekir.