extra-img

TEKSTİL HİJYEN ÜRÜNLERİ

 • Texan Sıvı Ana Yıkama Deterjanı

  Tekstil üzerindeki kir ve lekelerin temizliğinde kullanılan ana yıkama maddesidir. Her tür nazik çamaşırların (tül, perde, battaniye, sentetik vb.) yıkanması için idealdir. Ağartıcı içermez. Hassas ve renkli çamaşırlarda tek başına kullanılması yeterlidir. Ağır kir ve lekeli çamaşırlarda Fullex Oxy ile kullanılmalıdır.
 • Texan Toz Ana Yıkama Deterjanı

  Tekstil üzerindeki kir ve lekelerin temizliğinde kullanılan ana yıkama maddesidir. Lekeleri derinlemesine temizlenmesi için Fullex Oxy ile kullanılmalıdır. Çamaşırlarınızı yıpratmaz ve hijyenik temizlik sağlar. Etkili parfümü ile çamaşırlarınız mis gibi kokar.
 • Texan Toz Komple Yıkama Deterjanıı

  Tekstil üzerindeki kir ve lekelerin temizliğinde kullanılan ağartıcı içeren komple yıkama maddesidir. Her türlü beyaz ve renkli çamaşırda güvenle kullanılır ve etkili beyazlık sağlar.
 • Texan Sıvı Alkali Yardımcı Yıkama Maddesi

  Ameliyathane tekstilleri, restoran masa örtüleri ve işçi tulumları gibi ağır kirli tüm çamaşırların temizliğinde kullanılan yardımcı yıkama maddesidir. Yıkama ortamında hızla dağılır, tekstil üzerinde bölgesel merserizasyondan kaynaklanan büzülme-kırışma görülmez. Alkali ortam oluşturarak, kirlerin çözülmesinde kolaylık sağlar. Ayrıca yüksek kireç bağlama özelliği vardır.
 • Texan Toz Alkali Yardımcı Yıkama Maddesi

  Aşırı kirli, yağlı ve kanlı çamaşırların temizliğinde, ana / yardımcı yıkama maddeleri ile birlikte ıslatma, ön yıkama, ve ana yıkamada kullanılan yardımcı çamaşır ürünüdür. Her türlü endüstriyel çamaşır makinelerinde kullanıma uygundur.Fullex Basic ile birlikte kullanılması durumunda daha iyi sonuç verir.

 • Texan Kir Ve Yağ Çözücü

  Tekstil üzerindeki inatçı kir ve yağları çıkarmak için kullanılan yardımcı yıkama maddesidir. Her tür nazik çamaşırların (tül, perde, battaniye, sentetik vb.) yıkanması için idealdir. Endüstriyel çamaşır makinesinde kullanıma uygundur. Her türlü su sıcaklığında ve sertliğinde etkilidir.

 • Texan Sıvı Oksijen Bazlı Ağartıcı

  Oksijen bazlıdır, her türlü renkli ve beyaz çamaşırda optimum ağartma etkisi gösterir. Lokal leke sökme işlemi için çamaşıra doğrudan uygulanabilir. Her türlü endüstriyel çamaşır makinesinde kullanıma uygundur.

 • Texan Toz Oksijen Bazlı Ağartıcı

  Oksijen bazlıdır, her türlü renkli ve beyaz çamaşırda optimum ağartma etkisi gösterir. Lokal leke sökme işlemi için çamaşıra doğrudan uygulanabilir. Her türlü endüstriyel çamaşır makinesinde kullanıma uygundur.

   

 • Texan Toz Klor Bazlı Ağartıcı

  Klor bazlı ağartıcı ve leke çıkarıcı yardımcı yıkama maddesidir. Sadece beyaz çamaşırlarda kullanılmalıdır.Her türlü endüstriyel çamaşır makinesinde kullanıma uygundur. Özellikle hastane çamaşırlarında hızlı dezenfekte edici özelliği nedeniyle tercih edilir. 50 C dereceye kadar sıcaklıktaki yıkama sularında etkilidir.

 • Texan Çamaşır Parfümü

  Otel, motel, işyeri, tatil köyü, fabrika ve hastane gibi yerlerde rahatsız edici kokuların giderilmesinde kullanılır.Uygulandığı ortamlarda kalıcı, hoş, ferah bir koku bırakır.Çamaşır parfümü, çamaşırlar üzerine direkt olarak uygulanabilir.

 • Texan Çamaşır Yumuşatıcısı

  Çamaşırlara yumuşaklık kazandırır, kurumalarını kolaylaştırır ve çamaşır makinesinden buruşmadan çıkmalarını sağlar. Antistatik özelliği sayesinde tekstilin tekrar kirlenmesini geciktirir. Çamaşırlara ferah, kalıcı ve hoş bir koku verir.

 • Fullex Sıvı Çamaşır Kolası

  Pamuklu, keten, sentetik/pamuklu karışımı her türlü tekstil için uygundur. Soğuk suda kolaylıkla çözünür birikim oluşturmaz. Renkli çamaşırlarda da güvenle kullanılabilir. Özellikle restoran çamaşırlarında (peçete ve masa örtülerinde) istenen formu verir.

 • Texan Toz Silindir Ütüler İçin Wax

  Tekstillerde kayganlık sağlar ütüden kırışık çıkmasını engeller.Leke bırakmaz, homojen ve akışkan bir tozdur. Tekstilin tekrar yıkanmasını engelleyerek yıkama maliyetlerini düşürür.

 • Texan Nötralize Edici Katkı Maddesi

  Özellikle düşük su sertliklerinde (0-5 dh) tekstil üzerindeki deterjan kalıntılarının arındırılmasında, son durulamada kullanılan bir üründür. Ütü sonrası sararmaları önlemek için pH dengeleyici olarak kullanılır.

 • Texan Grilik Ve Kireç Giderici

  Grileşmiş beyaz tekstilin geri kazanılmasında etkilidir.  Tekstilin eski beyazlığına kavuşmasına yardımcı olur. Özel hazırlanan yıkama programı ile birlikte kullanılır.

 • Texan Makinalar İçin Kireç ve Demir Gidericisi

  Su sertliğinin yüksek olduğu yerlerde çamaşır makinalarında kireç birikimi olur.Bu birikim makinanın arıza yapmasına,ısıtma sürelerinin uzamasına neden olur.Bu yüzden Scale Ex ürünü ile çamaşır makinaları boş olarak yüksek ısısda çalıştırılarak kireç ve pas birikimleri temizlenir.

 • Texan Pas Sökücü

  Her türlü tekstilin üzerinde oluşmuş demirden kaynaklı pas lekelerinin temizlenmesinde direk olarak kullanılır. Cam, mika gibi silisyum içeren malzemeler de kullanmayınız.

 • Texan Yağ Ve Mürekkep Sökücü

  Tükenmez kalem, mürekkep, her türlü yağ, ruj, ayakkabı boyası gibi lekelerde etkili bir ilaçtır. Lokal olarak yeni oluşmuş lekenin üzerine direk olarak uygulanır.

 • Texan Tanin Sökücü

  Meyve ve sebze suları, çay, kahve, kakao, dondurma, kırmızı şarap, yemek sosları çimen lekelerinin çıkartılmasında etkili bir ilaçtır. Lokal olarak yeni oluşmuş lekenin üzerine direk olarak uygulanır.

 • Texan Protein Ve Kan Sökücü

  Tekstile fikse olmuş kan, süt yumurta vb. protein bazlı lekelerin çıkarılmasında kullanılan ön bekletme ürünüdür.

 • Texan Boya Sökücü

  Boyanmış beyaz çamaşırların geri kazanılmasına etkilidir. Ayrıca sudaki demirden kaynaklanan
  Sararmaları yok eder. Renkli çamaşırlarda kullanılmaz.