extra-img

Mutfak HİJYEN ürünleri

 • Fullex Elde Yıkama Sıvı Bulaşık Deterjanı

  Elle yıkama için kullanılan, çok köpüren limon kokulu bulaşık deterjanıdır. Yüksek miktarda aktif madde içerdiğinden, yağ ve kirleri iz bırakmadan kolayca temizler. Bulaşığın kolay kurumasını sağlar, yemek kokularını yok eder.
 • Fullex Bulaşık Makineleri İçin sıvı Deterjan

  İçerdiği alkali maddeler sayesinde donmuş yağları ve kirleri çözer, bulaşığın en iyi şekilde temizlenmesini sağlar. Kireç birikimini önler. Endüstriyel bulaşık makinelerine bağlanan dozaj pompaları ile kullanılır. Her su sertliği için uygundur.
 • Fullex Bulaşık Makineleri İçin Parlatıcı

  İçerdiği yüzey aktif maddeler sayesinde bulaşık makinesinde bulaşığın lekesiz kurumasını sağlar. Kireç birikimini önleyerek cam, metal ve porselen malzemenin parlamasını sağlar. Endüstriyel bulaşık makinelerine bağlanan dozaj pompaları ile kullanılır.
 • Fullex Bulaşık Makineleri İçin Kireç Çözücü

  Su sertliğinin yüksek olduğu yerlerde bulaşık makineleri, suların kaynatıldığı kaplar, buharlı kazan ve tencere gibi ekipmanların iç yüzeylerinde zamanla oluşan kireç birikimleri, enerji kayıplarına ekipman kullanım ömrünün kısalmasına neden olur. Bu kireç depozitlerinin çözünerek temizlenmesini sağlar. Paslanmaz çelik üzerinde korozif etkisi yoktur.
 • Fullex Ağır Yağ ve Kir Sökücü

  Endüstriyel mutfaklar için özel formüle edilmiş özellikle mutfak yüzeylerinin ve ekipmanlarının temizliğinde kullanılan yüksek aktif maddeler ve alkaliler içeren köpüklü ağır kir ve yağ çözücüdür. Alüminyum dışında bütün metal malzemelerde paslanmaz çelik dahil güvenle kullanılabilir.
 • Fullex Ağır Yağ ve Kir Sökücü

  Article 4 description is to be here. Since we have no idea what your article is about we just put standart "Lorem ipsum" text here. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s...
 • Fullex Ön Daldırma Maddesi

  Özel formülü ile kurumuş çay, kahve ve nişasta kaynaklı lekelerin sökülmesinde kullanılır. Porselen, cam, paslanmaz çelik ve plastikten yapılmış materyale uygundur. İçerdiği aktif klor sayesinde etkili bir dezenfeksiyon sağlar.
 • Fullex Sebze ve Meyve Dezenfektanı

  Sebze ve meyveleri sadece su ile yıkamak mikroorganizmalardan arındırılmasına yetmez. Fullex Vega ile sebze ve meyvelerin dezenfeksiyonu sağlanır. Yiyeceklerin tadı ve kokusunu bozmaz. Soğuk suda etkilidir.
 • Fullex QAC Bazlı Alkali Temizleme Maddesi

  Mutfak ve gıda üretimi yapan işletmelerde tezgahlar, zemin ve ekipmanların hijyenik temizliğinde kullanılır. Özel formülü sayesinde hızlı hijyen sağlar ve kolaylıkla durulanır.
 • Fullex Bulaşık Makineleri İçin Toz Deterjan

  Özellikle düşük kapasiteli endüstriyel (tezgahaltı) bulaşık makinaları için kullanılması önerilir. Her türlü su koşullarında mükemmel temizlik sağlar. Porselen üzerindeki sır tabakasına ve cam yüzeylere zarar vermez, metalleri karartmaz. Çay, kahve ve nişasta lekelerinin temizliğinde etkilidir.
 • Fullex Porselenlerdeki Metal İzlerini Temizleme Maddesi

  Porselen tabaklarda zaman içinde oluşan çatal, bıçak izlerinin temizliğinde kullanılır. Sulandırmadan direk olarak kullanılmalıdır. Porselenler temiz ve yeni bir görünüm kazanır.
 • Fullex Protein ve Nişasta Çözücü

  Mutfak ekipmanları üzerindeki yapışmış veya kurumuş çay, kahve, meyve suyu vb. lekeler ile nişastalı kalıntıların temizlenmesinde kullanılır. Porselen, cam, seramik ve paslanmaz çelik eşyalar üzerinde güvenle kullanılabilir. İçerdiği aktif klor sayesinde kötü kokuları giderir. Dezenfekte edici özelliğe sahiptir.