extra-img

GENEL HİJYEN ürünleri

 • Fullex Genel Temizleme Maddesi

  Tüm endüstriyel yıkanabilir ve silinebilir alanların temizliğinde kullanılır. Yağ ve kirleri temizler, hijyen sağlar.
 • Fullex Cam Temizleme Maddesi

  Cam, ayna vb. tüm parlak yüzeylerin temizliğinde kullanılır. Durulama gerektirmez. İz bırakmadan temizler, parlatır.
 • Fullex Wc & Banyo Temizleme Maddesi

  Konsantre ve yoğun yapısı sayesinde, tuvalet ve banyo temizliğinde güvenle kullanılan komple bir üründür. Klozetlerin ,seramik ve plastik aksamının günlük temizliğinde etkilidir. Armatürlere zarar vermeden kireç ve sabun kalıntılarını kolayca giderir. Antibakteriyel etkilidir ve temizlik sonrası ferah ve hoş bir koku bırakır.
 • * Fullex Kireç Çözücü

  Her türlü metal, seramik ve kireçlenmiş yüzeylerin temizliğinde kullanılır. Çaydanlıklarda oluşan kireç kalıntılarının temizliğinde kesin çözüm sağlar. Kireç depozitlerinin çözünerek temizlenmesini sağlar. Paslanmaz çelik üzerinde korozif etkisi yoktur.

   

 • Fullex Metal Yüzey Temizleyici

  Paslanmaz çelik, krom, nikel, pirinçten yapılmış tüm yüzeylerde kullanılabilir. Paslanmaz çelik üzerinde bulunan kireç tabakalarını, kurumuş, katmanlaşmış kirleri, pas tabakalarını ve tüm yağ lekelerini temizler.
 • Fullex Paslanmaz Çelik Parlatıcı

  Paslanmaz çelik ve benzeri kaplanmış parlak metallerin bakımı için kullanılır. Yüzeydeki parmak izi ve lekeleri kolayca giderir. İz oluşumunu engeller. Oksidasyonu önler ve renk atmasını geciktirir.
 • Fullex Oda Parfümü

  Otel, motel, işyeri, tatil köyü, fabrika ve hastane gibi yerlerde rahatsız edici kokuların giderilmesinde kullanılır. Uygulandığı ortamlarda kalıcı, hoş ve ferah bir koku bırakır.
 • Fullex Lavabo Ve Gider Açıcı

  Tüm tıkanmış giderleri açmak için kullanılır. Dezenfekte edici özelliğe sahiptir. Periyodik kullanıldığında tıkanmaları geciktirir.Özel formülü ile kurumuş çay, kahve ve nişasta kaynaklı lekelerin sökülmesinde kullanılır. Porselen, cam, paslanmaz çelik ve plastikten yapılmış materyale uygundur. İçerdiği aktif klor sayesinde etkili bir dezenfeksiyon sağlar.
 • Fullex Hijyenik Kıvamlı Genel Temizlik Maddesi

  Suya dayanıklı her türlü yüzeyde temizlik ve dezenfeksiyon amaçlı kullanılır. Derinlemesine etki eder, yüzeylerdeki girinti ve çıkıntılara kadar hijyenik temizlik sağlar. Klor bazlıdır.