extra-img

EKC DenİZCİLİK ÜRÜNLERİ

 • M 10 ALUMAR Aluminyum Temizleyici

  Alüminyum yüzeyler hassastır ve dikkatli temizlenmelidir.Yüzeylerin üzerindeki korozyon ve kararmaların giderilmesinde kullanılır.

 • M11 STEEL Paslanmaz Çelik Parlatıcı

  Paslanmaz çelik,kaplanmış alüminyum vb. parlak metallerin bakımı için kullanılır.Yüzeydeki parmak izi,leke,buğu gibi iz ve lekeleri kolayca giderir.İçindeki koruyucu maddeler yüzeyin tekrar kirlenip,iz oluşturmasını engeller.Oksidasyonu önler ve renke atmasını geciktirir.

 • M 12 METAMAR Metal Yüzey Temizleyici & Parlatıcı

  Paslanmaz çelik,nikel,krom,pirinç ve bakır vb.tüm yüzeylerde güvenle kullanılabilir.Metal üzerinde bulunan korozyon,kireç tabakalarını,katmanlaşmış kirleri,pas ve tüm yağ lekelerini temizler.Az miktar kullanılsa bile çok iyi sonuç verir.
 • M 13 TEAK Ahşap&Teak Temizleyici ve Koruyucu

  Tüm Ahşap ve Teak yüzeylerin temizliğinde güvenle kullanılır Direk veya sulandırılarak kullanıldığında ahşap malzemenin doğal parlaklığını korur ve dayanıklılığını arttırır.Sabun bazlıdır.

   

 • M 14 GREMAR Ağır Kir ve Yağ Çözücü

  Her türlü özellikle epoksi,polyester yüzeylerinin ve ekipmanlarının temizliğinde kullanılan yüksek aktif maddeler ve alkaliler içerek köpüklü ağır kir ve yağ çözücüdü.Aliminyum dışında bütün metal yüzeylerde paslanmaz çelik dahil güvenle kullanılabilir.

   

 • M 15 WC-MAR WC&Banyo Temizleyici

  Suya ve aside dayanıklı yüzeylerdeki her türlü kireç kalıntılarının temizliğinde kullanılır.Klozetlerin seramik ve plastik aksamının günlük temizliğinde etkilidir.Armatürlere zarar vermeden kireç kalıntılarını kolayca giderir.Uygulandığı yüzeyleri bakteri yerleşmesine karşı korur,kolay ve lekesiz kurumasını sağlar.